Triatlon kup Multisport kup Mini kup
Seniori Seniorke Juniori Juniorke Kadeti Kadetkinje
M20 M25 M30 M35 M40 M45 M50 M55 M60 M65 M70

Multisport kup seniori

PozicijaImePrezimeUKUPNOGreen devil sprint
21.4.2018.
Green devil supersprint
22.4.2018.
Petrčane triatlon
5.5.2018.
Duatlon špansko
13.5.2018.
Orahovica sprint
2.6.2018.
Orahovica supersprint
3.6.2018.
Akvatlon Tkon
23.6.2018.
Jarun akvatlon
23.9.2018.
1. VINKO VREBAC169029026026028030030000
2. SILVIJE TOMAC161030030003002802800150
3. EUGEN POPOVIĆ141028024001802302900190
4. BORNA KATIĆ1240270230002702600210
5. EMIL NOVOSAD10100220023029027000
6. MARKO VARGA87022080002402000130
7. LUKA GRGORINIĆ86002700290000300
8. LUKA DUMANČIĆ77000026002300280
9. LUKA PENIĆ7600150020001500260
10. DENI ĆOSIĆ75002500002500250
11. TOMISLAV IVRLAČ66001800026022000
12. DANIJEL PEŠTAJ590170200022018000
13. MARKO HODAK56024016001600000
14. ADRIAN ŽGALJIĆ540000250000290
15. BORIS MARKOTA5301401008018000120
16. MARTIN ŠTEFAN480000002400240
17. LOVRO ČALIĆ470000240000230
18. MARIO MAK4701000001501101100
19. MATIJA LUKINA460000025021000
20. NENO JELIĆ4402306001500000
21. TIMOTEJ KOCEN430260170000000
22. GORDAN PETKOVIĆ410020002100000
23. DAVOR DRVENKAR41016070012000060
24. IVAN VULETIĆ380021000017000
25. VJERAN SKUPNJAK370210000160000
26. ANTON JURETIĆ360180900900000
27. FILIP FILOŠEVIĆ360000140000220
28. BRUNO ŠKRINJARIĆ360001402200000
29. MATEJ JUKIĆ360002000000160
30. LOVRO BOROVEC35001100011013000
31. MARIO ŠPORČIĆ340130000210000
32. VICE BULJAT330001900001400
33. ŽELJKO KLIČEK330000019014000
34. ANTE PEZIĆ330190140000000
35. DOMAGOJ PAUKOVIĆ320001501700000
36. DEJAN NOVOSEL310200500600000
37. ANDREJ VIŠTICA3000030000000
38. JOSIP MEŠTRIĆ2900290000000
39. DAVOR PAVIČIĆ29025004000000
40. MARIN KOCEIĆ2900029000000
41. STEFAN GAGIĆ290013000016000
42. MATIJA AVIROVIĆ2800028000000
43. MATIJA MEŠTRIĆ2800280000000
44. LUKA PALISKA2700002700000
45. DEJAN PATRČEVIĆ2700027000000
46. TIN KAURIĆ2700000000270
47. GORAN ILIČIĆ2601100030120000
48. KARLO KIRINČIĆ260012000000140
49. DALIBOR VUJEVIĆ2500025000000
50. DANIEL FILIĆ2400024000000
51. MARKO REBIĆ230000013010000
52. DAVOR DAMJANOVIĆ2300023000000
53. IVAN KERNJUS2200022000000
54. VLADIMIR ŽIC2100021000000
55. LUKA PAVIĆ2000000200000
56. MARINO JURCAN200000100000100
57. MARINO JUKIĆ2000000000200
58. LOVRO LISJAK1900000019000
59. TOMICA LEŠKOVIĆ19015040000000
60. MARKO RUBA1900190000000
61. DAVID POLLAK1900001900000
62. JAN LUKIĆ1800000000180
63. MAURICIO KRIŽMANIĆ1800018000000
64. ZORAN KOS18000001008000
65. DENIS PLEŠE1700000000170
66. MILAN PERNAR17012000500000
67. NENAD GERIĆ1700000170000
68. VELJKO MAGDALENIĆ1708000090000
69. HRVOJE PAUKOVIĆ1700017000000
70. MATO RADOVAN1609000700000
71. JOSIP MLADIN ŽIVKOVIĆ1600016000000
72. IVAN GOBIN1500000001500
73. JOSIP DIKON15070000602000
74. IVAN TUTA1450000001450
75. TOMISLAV KARLOVIĆ1400000140000
76. JOSIP BUGARIJA1350000001350
77. MATTHIAS KULSTRUNK1300001300000
78. IVAN PERIĆ1300000001300
79. ALEKSANDAR GRAH1300013000000
80. BRANKO TUCAK1250000001250
81. ROMANO ŠČURIĆ1200012000000
82. NIKOLA BOŽIĆ1200000012000
83. LUKA ČIRJAK1200000001200
84. EUGEN MUJAGIĆ1150000001150
85. PETAR PETROVIĆ1100011000000
86. BRUNO TOMPA1100000000110
87. NEVEN RADOTOVIĆ1100001100000
88. GORAN MIDŽIĆ1050000001050
89. TOMISLAV IVANČEVIĆ1000010000000
90. ANDREJ ŽGALIN1000100000000
91. MARKO HANZA90000000090
92. MARIJAN HORVAT90000009000
93. NERMIN PALIĆ90009000000
94. IVO NIKIĆ80000080000
95. BRUNO NOVOTNY80000000080
96. VEDRAN JOVIĆ80008000000
97. IGOR MANDUŠIĆ70007000000
98. FILIP BORKOVIĆ70000007000
99. JADRANKO PUŠIĆ70000070000
100. NENAD ŠIMIČIĆ70000000070
101. ANTE MATANIĆ60000006000
102. MARKO RAFAJ60006000000
103. TEODOR PICHLER60600000000
104. GORAN JAKOVAC50005000000
105. ZLATKO SIR50000050000
106. VLADIMIR ILČIĆ50000005000
107. ANTONIO ŠUŠKOVČEK50000000050
108. FILIP FAJDETIĆ40000400000
109. MATKO SARIĆ40000000040
110. ZORAN ŠPOLER40000004000
111. MANUEL MOČNIK30000000030
112. VEDRAN PLANINŠEK30003000000
113. JAN PANDŽA30000003000
114. ADRIAN LUNKO30030000000
115. LEONARDO MARKOCI20002000000
116. ZORAN KOŠČAK20000200000
117. JAN KULJAK20000000020
118. BOJAN ŠUMELJ10001000000
119. DANIJEL KNEŽEVIĆ10000100000
120. MIRKO KOVAČEVIĆ10000001000
121. DALIBOR ZORICA10000000010