Triatlon kup Multisport kup Mini kup
Seniori Seniorke Juniori Juniorke Kadeti Kadetkinje
Ž20 Ž25 Ž30 Ž35 Ž40 Ž45 Ž50 Ž55 Ž60 Ž65 Ž70

Multisport kup seniorke

PozicijaImePrezimeUKUPNOGreen devil sprint
21.4.2018.
Green devil supersprint
22.4.2018.
Petrčane triatlon
5.5.2018.
Duatlon špansko
13.5.2018.
Orahovica sprint
2.6.2018.
Orahovica supersprint
3.6.2018.
Akvatlon Tkon
23.6.2018.
Jarun akvatlon
23.9.2018.
Zagreb duatlon
20.10.2018.
1. DUNJA GORUP20052602302702702902501450290
2. DINA KUIŠ169024020002502602400240260
3. DORINA CRNČAN12800240023030029002200
4. VALENTINA BELOVIĆ116029030003000270000
5. VALENTINA VITASOVIĆ114002600280030003000
6. ANELA PAVELIĆ84023016002200000230
7. EMA FILIPOVIĆ5903002900000000
8. NATAŠA ŠUŠTIĆ5900002900000300
9. JANA FILIPOVIĆ5502802700000000
10. MAJA BONAČIĆ5500028002700000
11. IVANA LUKINA5400000280260000
12. MATEA VOJINOVIĆ5200000000270250
13. SANDRA BRUMEN5202500000000270
14. TIL OCVRIK5202702500000000
15. ILEANA ROSANDA5000220000280000
16. SUNČANA SMOKVINA-HANZA4700024000002300
17. TINA GORETA4600022000000240
18. MAJA FAK4200000230190000
19. EMMA FORNAŽAR4000180000220000
20. IVA PERINIĆ3950026000013500
21. MARTINA ILIJANIĆ3902201700000000
22. VALENTINA ŠPORČIĆ3800000018000200
23. IVANČICA LADIŠIĆ3400140000200000
24. MINA MIKEC3350021000012500
25. SONJA ŠKEVIN30000300000000
26. PAULA HORVAT29000000002900
27. MAJA URBAN29000290000000
28. PETRA GRČEVIĆ28000000002800
29. PETRA KOCEIĆ28000000000280
30. ANIA ŽUFIĆ28002800000000
31. DAMJANA MIHALJEVIĆ2700120000001500
32. KLARA BOŽIČEVIĆ26000000002600
33. SANJA BEGOVIĆ-GECEG26000026000000
34. MIRNA MAROVIĆ25000250000000
35. KATARINA ŠUVAK25000000002500
36. ALENA DETAN KARLOVIĆ25000002500000
37. JASMINKA ZVONAR24000024000000
38. MATEA SRŠEN24000002400000
39. DALIBORKA ŠKEVIN23000230000000
40. EMA BORKOVIĆ23000000230000
41. IVONA PIVAC KRIVOŠIJA22000000000220
42. MARGARETA TRCONIĆ21000000002100
43. MARINA RAJSMAN21000000000210
44. IVA LADIŠIĆ21000000210000
45. MANUELA ŠTEFANIĆ21000021000000
46. PETRA KULIĆ21002100000000
47. JASMINKA VLAHOVIĆ20000200000000
48. NIKOLINA VOLF20000000002000
49. ALEKSANDRA BEDIĆ20000020000000
50. GORAN JAKOVAC19000190000000
51. PETRA KRAMAR19000000001900
52. MATEJA PERKO19001900000000
53. MAJA POSAVEC18000000001800
54. DIJANA RIJETKOVIĆ18000180000000
55. LEA GELO17000000001700
56. KARLA MATKOVIĆ16000000001600
57. DORA GRGORINIĆ15001500000000
58. NIKA BEGIĆ15000000015000
59. BRANKA MARINOV14000000001400
60. ELIZABETA MIKOLIĆ14000000014000
61. ANA LIPOŠĆAK13000000013000
62. ANA ŽUŽIĆ13001300000000
63. MARCELA ZELENIKA13000000001300