Triatlon kup Multisport kup Mini kup
Seniori Seniorke Juniori Juniorke Kadeti Kadetkinje
M20 M25 M30 M35 M40 M45 M50 M55 M60 M65 M70

Multisport kup seniori

PozicijaImePrezimeUKUPNOGreen devil sprint
21.4.2018.
Green devil supersprint
22.4.2018.
Petrčane triatlon
5.5.2018.
Duatlon špansko
13.5.2018.
Orahovica sprint
2.6.2018.
Orahovica supersprint
3.6.2018.
Akvatlon Tkon
23.6.2018.
Jarun akvatlon
23.9.2018.
Zagreb duatlon
20.10.2018.
1. VINKO VREBAC199029026026028030030000300
2. SILVIJE TOMAC1610300300030028028001500
3. BORNA KATIĆ1470270230002702600210230
4. EUGEN POPOVIĆ1410280240018023029001900
5. EMIL NOVOSAD101002200230290270000
6. MARKO VARGA98022080002402000130110
7. LUKA GRGORINIĆ860027002900003000
8. ADRIAN ŽGALJIĆ790000250000290250
9. LUKA DUMANČIĆ770000260023002800
10. LUKA PENIĆ76001500200015002600
11. DENI ĆOSIĆ750025000025002500
12. MARKO HODAK71024016001600000150
13. MARTIN ŠTEFAN700000002400240220
14. LOVRO ČALIĆ680000240000230210
15. TOMISLAV IVRLAČ660018000260220000
16. FILIP FILOŠEVIĆ650000140000220290
17. NENO JELIĆ6002306001500000160
18. DANIJEL PEŠTAJ5901702000220180000
19. MATIJA AVIROVIĆ5600028000000280
20. LOVRO BOROVEC54001100011013000190
21. BORIS MARKOTA53014010080180001200
22. DEJAN PATRČEVIĆ5300027000000260
23. ŽELJKO KLIČEK510000019014000180
24. GORDAN PETKOVIĆ49002000210000080
25. MARINO JUKIĆ4700000000200270
26. MARIO MAK47010000015011011000
27. MATIJA LUKINA4600000250210000
28. MARIO ŠPORČIĆ440130000210000100
29. TIMOTEJ KOCEN4302601700000000
30. DAVOR DRVENKAR410160700120000600
31. IVAN VULETIĆ3800210000170000
32. VJERAN SKUPNJAK3702100001600000
33. MATEJ JUKIĆ3600020000001600
34. BRUNO ŠKRINJARIĆ3600014022000000
35. ANTON JURETIĆ3601809009000000
36. VICE BULJAT3300019000014000
37. ANTE PEZIĆ3301901400000000
38. DOMAGOJ PAUKOVIĆ3200015017000000
39. DEJAN NOVOSEL3102005006000000
40. ANDREJ VIŠTICA30000300000000
41. STEFAN GAGIĆ2900130000160000
42. MARIN KOCEIĆ29000290000000
43. DAVOR PAVIČIĆ290250040000000
44. JOSIP MEŠTRIĆ29002900000000
45. MATIJA MEŠTRIĆ28002800000000
46. VEDRAN JOVIĆ280008000000200
47. LUKA PALISKA27000027000000
48. TIN KAURIĆ27000000002700
49. KARLO KIRINČIĆ2600120000001400
50. GORAN ILIČIĆ26011000301200000
51. DALIBOR VUJEVIĆ25000250000000
52. DANIEL FILIĆ24000240000000
53. LIAM O`DRISCOLL24000000000240
54. DAVOR DAMJANOVIĆ23000230000000
55. MARKO REBIĆ2300000130100000
56. IVAN KERNJUS22000220000000
57. MILAN PERNAR2201200050000050
58. VLADIMIR ŽIC21000210000000
59. MARINO JURCAN2000001000001000
60. LUKA PAVIĆ20000002000000
61. DAVID POLLAK19000019000000
62. TOMICA LEŠKOVIĆ190150400000000
63. LOVRO LISJAK19000000190000
64. MATO RADOVAN190900070000030
65. MARKO RUBA19001900000000
66. ZORAN KOS180000010080000
67. MAURICIO KRIŽMANIĆ18000180000000
68. JAN LUKIĆ18000000001800
69. DENIS PLEŠE17000000001700
70. NENAD GERIĆ17000001700000
71. PERO NOVAKOVIĆ17000000000170
72. HRVOJE PAUKOVIĆ17000170000000
73. VELJKO MAGDALENIĆ17080000900000
74. JOSIP MLADIN ŽIVKOVIĆ16000160000000
75. JOSIP DIKON150700006020000
76. LEONARDO MARKOCI150002000000130
77. IVAN GOBIN15000000015000
78. IVAN TUTA14500000014500
79. TOMISLAV KARLOVIĆ14000001400000
80. MARKO BOŽIKOVIĆ14000000000140
81. JOSIP BUGARIJA13500000013500
82. IVAN PERIĆ13000000013000
83. MATTHIAS KULSTRUNK13000013000000
84. ALEKSANDAR GRAH13000130000000
85. BRANKO TUCAK12500000012500
86. LUKA ČIRJAK12000000012000
87. ROMANO ŠČURIĆ12000120000000
88. MIĆO DUSPARA12000000000120
89. NIKOLA BOŽIĆ12000000120000
90. EUGEN MUJAGIĆ11500000011500
91. BRUNO TOMPA11000000001100
92. NEVEN RADOTOVIĆ11000011000000
93. PETAR PETROVIĆ11000110000000
94. GORAN MIDŽIĆ10500000010500
95. ANDREJ ŽGALIN10001000000000
96. TOMISLAV IVANČEVIĆ10000100000000
97. MARIJAN HORVAT900000090000
98. NERMIN PALIĆ900090000000
99. ROBERT BARONICA900000000090
100. MARKO HANZA900000000900
101. IVO NIKIĆ800000800000
102. BRUNO NOVOTNY800000000800
103. FILIP BORKOVIĆ700000070000
104. JADRANKO PUŠIĆ700000700000
105. IGOR MANDUŠIĆ700070000000
106. DAVOR TUNUKOVIĆ700000000070
107. NENAD ŠIMIČIĆ700000000700
108. TEODOR PICHLER606000000000
109. ANTUN KOJUNDŽIĆ600000000060
110. MARKO RAFAJ600060000000
111. ANTE MATANIĆ600000060000
112. VLADIMIR ILČIĆ500000050000
113. ZLATKO SIR500000500000
114. GORAN JAKOVAC500050000000
115. ANTONIO ŠUŠKOVČEK500000000500
116. ZORAN ŠPOLER400000040000
117. DEJAN BERTOL400000000040
118. FILIP FAJDETIĆ400004000000
119. MATKO SARIĆ400000000400
120. VEDRAN PLANINŠEK300030000000
121. MANUEL MOČNIK300000000300
122. JAN PANDŽA300000030000
123. ADRIAN LUNKO300300000000
124. DALIBOR ZORICA2000000001010
125. JAN KULJAK200000000200
126. ZORAN KOŠČAK200002000000
127. BORIS IGREC200000000020
128. MIRKO KOVAČEVIĆ100000010000
129. DANIJEL KNEŽEVIĆ100001000000
130. BOJAN ŠUMELJ100010000000