Triatlon kup Multisport kup Mini kup
Seniori Seniorke Juniori Juniorke Kadeti Kadetkinje
M20 M25 M30 M35 M40 M45 M50 M55 M60 M65 M70

Multisport kup seniori

PozicijaImePrezimeUKUPNOGreen devil sprint
21.4.2018.
Green devil supersprint
22.4.2018.
Petrčane triatlon
5.5.2018.
Duatlon špansko
13.5.2018.
Orahovica sprint
2.6.2018.
Orahovica supersprint
3.6.2018.
Akvatlon Tkon
23.6.2018.
Jarun akvatlon
23.9.2018.
Zagreb duatlon
20.10.2018.
1. MARIO MAK13302803000030030015000
2. GORAN ILIČIĆ880290003002900000
3. ZORAN KOS830002600280290000
4. DAVOR PAVIČIĆ5903000290000000
5. JOSIP MLADIN ŽIVKOVIĆ30000300000000
6. MIĆO DUSPARA30000000000300
7. ZORAN KOŠČAK29000029000000
8. ROBERT GELO29000000000290
9. DARKO ŠKEVIN28000280000000
10. DANIJEL PODBOJ27000270000000
11. ALEN PIŠPEK25000250000000
12. TOMISLAV BAOTIĆ24000240000000